Vďaka týmto krásnym jarným dekoráciám ušetríte peniaze: Budú Vám stačiť vetvičky, mach a polysterén

Marec Nám pomaly klope na dvere. Sním prichádza aj jar s príjemnejšími teplotami a ožívajúcou prírodou. Okrem toho sú pred nami aj veľkonočné sviatky.

Celé to jarné obdobie nás nabíja energiou a my cítime akúsi potrebu oživiť aj naše bývanie novými a potom opäť novými dekoráciami.

Či už ide o veľkonočné dekorácie, alebo tie jarné, míňame niekedy aj desiatky eur.Pritom máme plné škatule či skrinky rôznych iných dekorácii a stačí im len vdýchnuť nový život. Zvyky v zdobení sú všade iné, my doma zdobíme byt aj starými ozdobenými vajíčkami, ktoré o chvíľu zaplnia pulty každej predajne. Skúste namiesto kúpi zabehnúť k babke a pohľadať tie staré krásne vajíčka, ktoré si pamätáte ako dieťa.

Veľa zaujímavých dekorácii si viete vytvoriť aj pomocou polystyrénu a motúzu. Vezmite starý kvetináč, nechajte deti nech ho pokreslia, do vnútra vložte polystyrén a trošku machu a navrch nejaké žlté kuriatko a pár vajíčok. Výsledok je milý a najmä úplne lacný. Svoje obydlie si viete krásne ozdobiť aj darmi z prírody.

Reklamy

Pozbierajte nejaké pekné vetvy a pár stebiel trávy, môžete k tomu dokúpiť pár ozdôb a majstrovské diela sú na svete. 

Stačí len zapojiť fantáziu a kreativitu

1.

2.

3.

4.

5.

Prekrásne, čo myslíte? 🙂

My to teda vyskúšame!

Zdieľajte tento článok a podelte sa s ním na facebooku.

Nezabudnite dať LIKE na našu facebook stránku, ak chcete vidieť nové články každý deň.

ZDROJ: pinterest.es

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.