Toto je horoskop zdravia pre rok 2019. Na toto by si jednotlivé znamenia mali dávať pozor…

Váš život nie je náhoda. Ovplyvňuje ho vaše správanie a konanie, ovplyvňuje ho vaše okolie, rovnako ako je ovplyvnený aj tým, keď ste sa narodili…

Vplyv má deň, mesiac aj rok, pretože rolu má to, v akej polohe a v akom postavení boli hviezdy a planéty. To vás predurčilo k tomu viesť určitý život, ktorý sa odráža v každom prežitom dni. Dobré je nezabúdať na fakt, že zistiť, čo vás čaká, môžete vďaka astrológom. A jednu predpoveď, ktorá sa týka zdravia v roku 2019, pre vás máme.

Baran

Reklamy

Kto sa narodil v tomto znamení, mal by v roku 2019 počítať s tým, že jeho zdravie nebude úplne dokonalé, ak na ňom sám nezapracuje. Máme na mysli ako zdravie fyzické, tak máme na mysli aj zdravie psychické. Kto chce celý rok zvládnuť, ten by mal hľadať spôsoby, ako si najlepšie vyčistiť hlavu, rovnako ako by nemal zabúdať na dostatok fyzickej aktivity. Vďaka tomu bude všetko v poriadku.

Býk

Aj u tohto znamenia sa môžu objavovať rôzne zdravotné komplikácie. Budú spojené hlavne s pohybovým aparátom. Primárne to môžu byť kĺby, rovnako ako to môže byť chrbát. Cesta ako problémy eliminovať, je kombinácia aktívneho životného štýlu a návšteva lekára, ktorý odporučí správne postupy. Pozor tiež na to, že zdravie môžu ovplyvňovať aj závislosti na pití a cigaretách. S nimi je potrebné seknúť.

Blíženci

Pre toto znamenie je rok 2019 novým začiatkom. Ak plánujete nejaké zmeny, ktoré sa podpíšu na vašom správaní a tiež na vašom vzhľade alebo kondícii, začiatok roka je správnym obdobím. To zaručí, že dosiahnete požadovaný úspech a teda aj oveľa lepšie zdravie. Jeden problém sa však objaviť predsa len môže. Ľudia v tomto znamení môžu byť daný rok náchylnejší na možný úraz.

Rak

Po fyzickej stránke sa ľudia v znamení raka rozhodne nemajú čoho obávať. V tomto smere je pre nich všetko v úplnom poriadku. Problémy však môžu v roku 2019 nastať po stránke psychickej. Komplikácie môžu byť spojené nielen s bežnou podráždenosťou, ale objaviť sa môžu tiež depresie, rovnako ako to môžu byť aj rôzne stavy úzkosti. Je potrebné dbať na duševnú kondíciu a všetko môže byť v poriadku. Tiež je na mieste zapracovať na životospráve a ľahko posilniť imunitu.

Lev

Mnoho ľudí v znamení leva bude chcieť ukázať, že patria medzi najlepších. To vedie k možnému prepínaniu, vplyvom ktorého sa objaví nielen silná únava, ale môže to byť tiež zranenie, ktoré vás vyradí z bežného života. Ak sa chcete vyvarovať problémom, tak znížte svoje tréningové dávky a celkový zápal pre vec. Výsledok bude napokon rovnaký a vaše zdravie bude v úplnom poriadku.

Panna

Toto znamenie sa môže tešiť na to, že ho v roku 2019 nič zlé nečaká. Žiadne problémy by sa nemali objaviť po fyzickej stránke, ani by sa nemali objaviť ani v rámci tej psychickej. Dôležité je držať svoj život takým, ako bol doteraz. Mať čistú hlavu, užívať si život a celkové stravovacie návyky držať pokiaľ možno v norme. Vďaka tomu bude daný rok presne taký, ako si predstavujete.

Váhy

Toto znamenie túži predovšetkým po rovnováhe a harmónii. To sa ľuďom podarí, ak sa budú aspoň ľahko snažiť. Stačí k tomu jediné. Prípadné komplikácie riešiť s nadhľadom a objektívne a nenechať všetko dôjsť až k depresiám. Len pozor na prílišné utlmenie kreativity, ktoré môže nastať. Pokiaľ ide o fyzickú stránku, tak plne postačí trocha správnej životosprávy a ani v tomto smere nebude žiadny problém.

Škorpión

Problémom škorpiónov môže byť snaha o to, byť lepší a lepší. A to ako pokiaľ ide o ich telo a kondíciu, tak pokiaľ ide o snahu niečo dosiahnuť – teda psychickú stránku. Ak sa nebudete nijako výrazne preťažovať, rok 2019 v súvislosti so svojím zdravím zvládnete. Iba pozor na oblasť zubnej hygieny. Ak svojim zubom nedávate dostatočnú starostlivosť, môžete niekoľkokrát v roku zavítať na zubné kreslo.

Strelec

Spomalenie. To je to, čo by mal každý v znamení strelca urobiť. Zmiernenie dávok adrenalínu, zmiernenie fyzického vypätia a snaha nájsť si konečne dostatok odpočinku. Ideálne vo forme spánku. Spite dostatočne a budete mať dostatok energie, zregenerované telo a tiež čistú hlavu. Ak sa nebudete presilovať, v roku 2019 nemusíte očakávať žiadne komplikácie. Všetko bude úplne v poriadku. Jediným problémom môže byť prenos negatívnej energie od ostatných. Takým ľuďom sa preto vyhnite.

Kozorožec

Treba veľa zmien, aby bol rok 2019 v súvislosti s vaším zdravím ideálny. Keď budete žiť ako doteraz, hrozí vám obezita, bolesti chrbta a krčnej chrbtice, zlá kondícia a psychické problémy. Zmeňte svoj životný štýl a všetko sa bude obracať k lepšiemu. Budete sa lepšie cítiť, budete lepšie vyzerať, bolieť budú preč a vy budete mať aj lepšiu fyzičku. Len pozor na prechladnutie, ktoré vás môže niekoľkokrát do roka nepríjemne potrápiť.

Vodnár

Cestou k bezproblémovému roku je pozorovanie. Vnímajte, čo vám hovorí vaše telo. Budú s ním spojené jasné signály ako po fyzickej, tak i psychickej stránke. Pokiaľ si ich budete všímať, všetky problémy zachytíte ešte v zárodku a nemusíte sa obávať toho, že by rok 2019 priniesol akýkoľvek problém. Veľkou komplikáciou môžu byť početné poruchy spánku. Skúste sa uvoľniť, vyčistiť si hlavu, alebo sa pred spaním tiež ľahko unaviť.

Ryby

Rizikom pre ryby bude hlavne to, že môžu ľahšie spadnúť do rôznych závislostí. Môže to byť alkohol, cigarety, ale napríklad aj drogy, alebo bežné sladké jedlo či čokoláda. Pozor na tieto stavy, ktorým je na mieste brániť hneď v počiatku. U niektorých rýb sa môžu objaviť i problémy s dolnými končatinami. Bolesti, kŕčové žily, ale napríklad aj zlomenina alebo vyvrtnutý členok. Preto na seba buďte opatrní a neriskujte problémy.

Zdieľajte tento článok a podelte sa s ním na facebooku.

Nezabudnite dať LIKE na našu facebook stránku, ak chcete vidieť nové články každý deň.

zdroj: prosvet.cz

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.