10 prekvapivých dôvodov prečo je Škorpión jedným z najdôležitejších znamení zverokruhu! Sedí to?

Škorpión je najvýznamnejším znamením Zverokruhu. Anjel tancujúce v tme, svetlo noci , ktoré menia svet v krízových situáciách v lepší. Hĺbka vnímania Škorpióna a schopnosť byť úprimný sú zrejmé pre každého, kto premýšľa. 

Táto hĺbka je jeho pravá sila.

Škorpión je zdobený ranami a jazvami z minulosti. 

Reklamy

Oceán emócií preteká skrze neho, a rozumie mu správne len ten, kto vie, čo to znamená bolesť.

PREKVAPIVÉ DÔVODY PREČO JE ŠKORPIÓN DÔLEŽITÝM ZNAMENÍM

  1. Škorpión je symbolom utrpenia a víťazstva. Napriek tomu, že je obklopený temnotou, vždy nájde cestu k svetlu a vždy začína všetko od začiatku. Prvým symbolom Škorpióna je had, čo znamená obnovu a znovuzrodenie.
  2. Rovnako ako had, Škorpión stráca svoju predchádzajúcu kožu, keď vstúpi do novej fázy života a chce znovu získať vedomie.
  3. Škorpión je vo všetkom úspešný, pretože má vôľu, trpezlivosť, vytrvalosť a schopnosť pochopiť podstatu vecí rýchlo a presne.
  4. Bez ohľadu na okolnosti Škorpión vždy nájde spôsob, ako sa zotaviť. Má jedinečnú silu a emócie.
  5. Jeho dominantou je voda, takže Škorpión vie, ako krehká je stránka života. Je plný sympatií a starostlivosti, ale tiež náchylný k utrpeniu, bolesti a osamelosti. Na rozdiel od Rýb a Raka poskytuje oveľa rozhodnejšie reakcie na extrémne situácie.
  6. Škorpión je vždy konfrontovaný so situáciami, kedy iní jednoducho nemôžu uspieť. On „cíti“ ľudí a pozná všetky tajomstvá, ktoré chcú skryť. Inštinktívne prijíma temnú stránku osobnosti, pretože chápe, že je neoddeliteľnou súčasťou ľudskej prirodzenosti.
  7. Škorpión vie, ako zachovať tajomstvo, ale potom, čo ste si ho ako uchovávateľa vybrali, budete musieť byť veľmi úprimní a očakávať to isté od neho. Nemôžete pred ním nič skryť a každý pokus o jeho oklamanie sa ukáže ako márny pokus.
  8. Pokiaľ ide o vzťah, Škorpión mení spoločné myšlienky navždy. Ktokoľvek prichádza bližšie do styku so Škorpiónom, musí si byť vedomý povahy vecí.
  9. Objekty jeho budúcej vášne budú plne zažívať jeho žiarlivosť, kontrolu svojej vôle a svoje zvyky. Škorpión je však veľmi emocionálne viazaný a verný svojmu partnerovi.
  10. Napriek tomu, že je schopný porozumieť ľuďom, ktorých miluje, na najtmavšom mieste, cez svoj najintímnejší vzťah, je Škorpión vždy sám. Nikomu neverí v hĺbke svojej duše a je pyšný, pretože vidia, čo ostatní nevidia. Iba vybraní jedinci môžu skutočne vidieť do jeho sveta.

Čo myslíte? Podeľte sa o Váš názor v komentári na facebooku.

Zdieľajte dôvody prečo škorpión patrí medzi najdôležitejšie znamení zverokruhu aj s Vašimi priateľmi! Určite ich tiež ocenia.

Zdieľajte tento článok a podelte sa s ním na facebooku.

Nezabudnite dať LIKE na našu facebook stránku, ak chcete vidieť nové články každý deň.

zdroj: ketkes.com

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.