Geniálny domáci trik ako sa zbaviť kruhov pod očami pomocou prírodných ingrediencií! Je to jednoduché!

Starnutie je proces, ktorý sa týka každého z nás. Prináša so sebou rôzne bolesti, obmedzenia a samozrejme tiež estetické zmeny. Nejde však vždy iba o vrásky. Hovoria Vám niečo nevzhľadné, tmavé kruhy pod očami?

Tento nepríjemný problém sa Vás nemusí týkať až v starobe. Niektorí z nás s týmito tmavými mrškami majú dlhoročné trápenie už od mladosti.

Dnes Vám ukážeme, ako kruhy a vačky pod očami odbúrať. Bez pomocou kozmetičky, či plastického chirurga. Neprestávajte čítať.

Reklamy

Takto budeme postupovať:

1) 
Zemiaky

Surové zemiaky dokážu oblasť očí krásne zosvetliť a dokonale hydratovať. Chladné plátky surových zemiakov Vás ľahko kruhov zbavia. Nakrájajte preto plátky zemiakov na hrúbku 1,5 cm a dajte nachladit na 10 minút do chladničky. Potom priložte na 15 minút na zatvorené oči a očné okolie.

2) 
Zelený čaj

Zelený čaj dokáže vytiahnuť prebytočnej tekutiny z tela. Zbaví Vás teda opuchov pod očami. Doprajte si preto denne 2 šálky zeleného čaju a vrecúška z nich použite ako očný obklad.

3) 
Jablká

Strúhané jablká a ovsené vločky nemusíte mať len na raňajky. Trikrát týždenne naneste túto zmes na oblasť okolo očí. Nechajte pôsobiť 15 minút a potom umyte chladnou vodou.

4) 
Kravské, alebo kozie mlieko

2 vatové tampóny navlhčite vychladeným kozím, alebo kravským mliekom a priložte ich na 15 minút na oči a očné okolie. Mlieko krásne Vašu pokožku hydratuje. Lepšie, než zbytočne drahé krémy. Nezabúdajte však ani na zdravý životný štýl a dostatok spánku.

Zdieľajte tieto geniálne triky ako sa zbaviť kruhou pod očami  aj s vašimi priateľmi! Určite ich ocenia!

Nezabudnite dať LIKE na našu facebook stránku pre tie najlepšie recepty na každý deň.

zdroj:  sovkusom.ru

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.