10 prekvapivých dôvodov, prečo je Býk tým najlepším partnerom pre život!

Každé znamenie Zverokruhu je jedinečné a zvláštne. Ale Býka možno ľahko identifikovať, pretože má niekoľko vlastných veľmi osobitých čŕt. 

Je priamo skvelé mať ho za celoživotného partnera. Poznáte niekoho, kto je verný, štedrý, ambiciózny a zmyselný? Ak áno, potom je to iste Býk.

Poďme sa pozrieť na 10 typických vlastností Býka, ktoré sú Vám určite povedomé. Uvidíte, že je naozaj ideálnym partnerom pre život.

Reklamy

Býci milujú ticho
Býci sa nezačnú hádať kvôli nejakej maličkosti a sú veľmi zriedka zapojení do sporov. Pretože oni sú schopní udržať pokojný postoj, za všetkých okolností. Nie sú hysterickí. Vyžaruje z nich spoľahlivosť a kľud.

Býci sú verní spoločníci
Býci uprednostňujú trvalé a dlhodobé vzťahy. Sú trochu staromódny a dobrodružstvo na jednu noc nie je pre nich. Starostlivo vyberajú svojho partnera a vzájomne komunikujú len vtedy, keď sú si naozaj istí, že tento vzťah bude trvať. Vyberajú si iba partnerov, s ktorými dlhodobo plánujú budúcnosť. Oni sú vždy verní, nikdy nechodia na zálety.

Býci sú zábavné
S partnerom narodeným v Býkovi sa nikdy nemôžete nudiť. Sú aktívni a vždy pripravení vyskúšať niečo nové. Všeobecne je Býk sentimentálny, radi sa bavia a ich láska je naplňujúca.

Býci sú vytrvalí a pevní
Pokiaľ Býk o niečo bojuje, nič ho nezastaví. Snaží sa aj napriek problémom. Vždy nájde niečo, čo ho motivuje, je to jednoducho typ bojovníka. Mantra býkov „udržujte pokoj a pokračujte“. Býci sa tvrdohlavo ženú k ich cieľu, aj keď všetci hovoria, že neuspejú. V takýchto situáciách dochádza k stupňovaniu ich tvrdohlavosti. V niektorých prípadoch je Býkova tvrdohlavosť pre okolie dráždivá. Aj keď mu všetci nejaký cieľ dohovárajú, on nevidí, nepočuje a ženie sa k cieľu.

Býci chránia svojich blízkych príbuzných
Aj keď je Býk tiché znamenie, za svojich blízkych je ochotný sa hlasno biť. Ak niekto ubližuje blízkej osobe Býkovi, trest ho neminie. Dokáže nastoliť poriadkové opatrenia a púšťa hrôzu. Býk vždy hovorí, čo si myslí. Obvykle taktne.

Býci sú racionálne a pragmatické stvorenia
Býci vidia svet taký, aký je. Neprikrášlujú si ho. Aj preto väčšinou dosiahnu všetkého, čo si zaumienia. Stoja nohami pevne na zemi a vidia reálne úskalia.

Býci oceňujú krásu života
Býci sú tvrdé, ale veľmi vnímavé znamenie. Býci sú šťastní, keď obdivujú nádherný vodopád, alebo západ slnka. Oceňujú krásu sveta a užívajú si všetko. Býci nevidia šťastie v peniazoch. Potešíte ich aj sledovaním filmu.

Býci sú kreatívni
Býci môžu vyjadrovať svoje pocity, v hudbe, v poézii alebo v maľbe. Svojho partnera často prekvapujú vlastnými romantickými darmi. Stevie Wonder, Al Pacino, Jessica Alba, Salvador Dali, tí všetci sa narodili ako Býk.

Býci sú citliví
Nikdy verejne neprejavujú svoje emócie na verejnosti. Ale pritom sú veľmi emotívne znamenie. Keď je nejaký problém, Býk Vás vždy podporí a pomôže nájsť riešenie, či východisko.

Býci sú naozaj dôveryhodní
Býci vedia, čo slová a činy znamenajú. Nikdy neprezradia tajomstvo, ktoré im zveríte. Býci nemajú príliš veľa priateľov. Pretože vedia, že tam, kde je priateľov podozrivo veľa, tam neexistujú žiadne skutočné vzťahy. Ich rodina je pre nich najdôležitejšia.

Zdieľajte 10 dôvodov prečo je býk ideálnym partnerom aj s priateľmi! Sedí to? Napíšte nám do komentárov.

Nezabudnite dať LIKE na našu facebook stránku, ak chcete vidieť nové články každý deň.

zdroj: finomreceptek.com

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.