Zvláštna liečivá sila týchto bodov na ruke funguje už stovky rokov a naše babičky ju poznali veľmi dobre. Zatlačením na tieto body môžete behom okamihu uvoľniť celé telo

Už ste niekedy počuli o akupresúre a reflexných bodoch? Že nie? Potom je možno práve ten najvyšší čas, aby ste sa o nich niečo dozvedeli.

Reklamy

Nielen, že vám môžu pomôcť s mnohými zdravotnými a osobnými problémami, ale môžu vám tiež zmeniť úplne pohľad na svet.  Hlavne po zdravotnej stránke…

Jej liečivé účinky sú jednoducho úžasné a nikto im neodolá.

Teraz vám ukážeme miesta na dlani, ktorá je treba masírovať, aby ste dosiahli požadovaný efekt:

Miesto: palec

Prvým miestom je spodná časť palca, ktorú dokážete nájsť úplne všetci. Ak by to predsa len niekto nezvládol, pozrite sa na obrázok, kde je to presne ukázané. Ak stlačíte toto miesto správne, uľaví sa vám od kašľa, dýchacích ťažkostí a problémov so štítnou žľazou. Funguje to! Zostaneme stále pri palci. Teraz pôjdeme trochu vyššie. Opäť si prípadne prezrite obrázok. Týmto bodom sa zbavíte úzkosti, žalúdočných ťažkostí alebo depresie. Rovnako tak sa zbavíte kožných problémov a emočnej lability.

Ukazovák a prostredník:

Ukazovák bojuje proti bolestiam obličiek, frustrácií, strachu, smútku alebo akémukoľvek trápeniu. Rovnako tak vás zbaví bolestí chrbta a pálenia záhy. Prostredník pomáha s pečeňou, žlčovými funkciami, zlepšuje náladu a redukuje podráždenosť. Môže zmierniť aj menštruačné kŕče.

Prstenník a malíček:

Prstenník pomáha s hrubým črevom a pľúcnej oblastí. Zbavuje negativity a tráviacich a dýchacích problémov. Malíček pomáha v prípade črevných a srdcových problémov. Zlepšuje sebavedomie, zbavuje úzkosti, neistoty, nadúvania a zažívacích ťažkostí.

Ostatné časti
Miesto pod palcom reguluje hladinu cukru v krvi. Stred dlane pomáha znížiť stres, zažívacie ťažkosti a koliku. A posledný bod vám pomôže regulovať funkciu hormónov a srdcové funkcie.

Zdieľajte tento článok a podelte sa s ním na facebooku

Upozornenie: Procedúra spomenutá v článku v žiadnom prípade nelieči zdroj problému a môže len znižovať jeho príznaky. Pri problémoch by ste určite mali navštíviť svojho lekára.

zdroj: sovkusom.ru

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.