Ženy nad 40 rokov sú neskutočne úžasné! Vedia čo chcú a získali odlišný pohľad na svoj život

Ženy, ktoré presiahli tento krásny vek zažívajú veľmi často krajšie chvíle ako kedykoľvek predtým. Naučili sa na svoj život pozerať z inej perspektívy a sú oveľa optimistickejšie.

Mnoho žien si bohužiaľ myslí, že sú v tomto krásnom veku staré, opak je ale pravdou.

Dámy, ktorým je nad 40 rokov sa veľakrát cítia oveľa lepšie ako keď mali dvadsať. Už vedia čo od života chcú a čo ich robí šťastnými. Vedia aké oblečenie im pristane a aký účes im najviac sedí.

Reklamy

Už vedia, čo musia urobiť preto, aby sa cítili a vyzerali dobre.

Pre mnohých mužov sú dámy, ktoré už presiahli tento vek oveľa atraktívnejšie! Prečo? Pretože majú sebavedomie, takže nie je vôbec prekvapujúce, keď sa mladší muž zamiluje do staršej ženy. Veľakrát mu imponuje nielen vzhľadom ale aj svojím sebavedomým správaním. Navyše muž má s dospelou ženou, ktorá vie čo od života chce viac tém k spoločnej konverzácii.

Ak sa muž naučí hľadať krásu u dámy staršej ako 40 rokov, uvedomí si, že je v tomto veku oveľa príťažlivejšia ako mladšia žena. Preto, sa prekročenia štyridsiatky vôbec nemusíte báť. Ženy majú v tomto veku tiež veľmi dobrú intuíciu a už vedia čo majú od ľudí očakávať.

Navyše už sa nenechajú zlákať na pekné slová ale oveľa viac ich zaujímajú činy.

Už spoznali hodnotu času a preto si svoj dokážu skvele naplánovať a veci vo svojom živote skvele zorganizovať. Na všetko sa pozerajú inými očami, ako pred dvadsiatimi rokmi. Už si nerobia starosti z maličkosti.

Takže nezúfajte a uvedomte si, že príslovie „život začína po štyridsiatke“ je veľmi pravdivé a ak ste muž pozrite sa na svoju manželku a uvedomte si akú krásnu ženu vedľa seba máte.

zdroj: kreativnizena.cz

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.