Vzal obyčajné droždie a urobil niečo nečakané: Takto vypestujete tie najlepšie paradajky!

Rozhodli ste sa doma pestovať paradajky, ale nedarí sa im? Nezúfajte. Dnes Vám ukážeme 4 fantastické zložky, po ktorých vaše paradajky pokvitnú ako divé.

Reklamy

Chcete sa tešiť z domácej bohatej úrody? Potom naše tipy určite vyskúšajte.

Nebudete ľutovať ani sekundu

Musíte uvedené nápady rozhodne vyskúšať. Budete milo prekvapení výsledkami.

TIPY NA PESTOVANIE PARADAJOK

  1. Cesnak pomáha posilniť stonky paradajok. Zmiešajte 5 drvených šúľkov cesnaku s litrom teplej vody a nechajte stáť 20 minút na teplom mieste. Ako zálievku potom používajte jednu lyžičku zmesi na liter vody.
  2. 100 g droždia sa rozpustí v 3 litroch vody bez chlóru a primieša sa pol lyžice cukru. Zmes skladujte na teplom mieste pol hodiny, občas pretrepte. Raz mesačne používajte ako zálievku, pričom pohár zmesi je na liter vody.
  3. Vaječná škrupina je veľkým zdrojom vápnika. Použité škrupiny nadrvte a pridajte k nim 3 litre teplej vody. Nechajte odstáť 2-3 dni, občas pretrepte a potom dvakrát za mesiac zmesou zalievajte rastlinu
  4. Kávová usadenina vyživuje pôdu. Preto pridávajte lyžicu prevarenej kávovej usadeniny na každú rastlinu. Sypte do pôdy.

Fungujú perfektne!

Nezabudnite dať LIKE na našu Facebook stránku, ak chcete vidieť nové články každý deň

Zdieľajte tento článok a podelte sa s ním na facebooku.

zdroj:  twice.hu

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.