Vyberte si jeden z prsteňov a dozviete sa o sebe niečo prekvapivé! Sedí to aj na vás?

Dnes máte jedinečnú šancu zistiť, aké máte skryté osobnostné rysy. Jediné, čo budete musieť urobiť, je vybrať si jeden z ponuky prsteňov.

Uvidíte, že váš výber prezradí mnohé o vašej osobnosti.

Budete sami prekvapení tým, ako presne informácie sedia.

Reklamy

Pozrite sa na prstene a vyberte si ten svoj. Nahliadnite pod svojou ženskú šupku.

 1. Prvý prsteň
  Ste si vedomí seba samej a správate sa ako kráľovná. Ctíte úprimnosť a pomoc blížnym. Niekedy ste príliš prísni a jednostranný. Môžete tak ubližovať priateľom a rodine. Ale inak ste veľmi obľúbení a preto sa k vám vracajú aj tí, ktorým ste ublížili. Všetci obdivujú Vašu úprimnosť a odhodlanie. Ak máte radi človeka, urobíte všetko, aby sa s vami cítili dobre. Ak sa na niekoho pozeráte s pohŕdaním, nebudete to ani chvíľu skrývať, takže o tom bude človek vedieť už v prvej chvíli vášho stretnutia.
 2. Druhý prsteň
  Vo vás je veľa ženskosti. Vaše snívanie a neha vám umožní zostať v duchu vždy mladou. Bez ohľadu na to, aký je váš skutočný vek. Ste veľmi láskavá. Muž, ktorého máte v láske, môže povedať, že je veľmi šťastný. Pekné oblečenie a elegantné modely sú vašou doménou. Nemôžete žiť bez snov. Okrem toho, že sa vaše sny spravidla splnia, máte tiež často vizionárske schopnosti práve vo svojich snoch. Vaše schopnosti v oblasti nielen hazardných hier vám umožňujú flirtovať všade a so všetkými. Ak sa vám naozaj páči človek, nebude ťažké ho takmer bezpracne očariť.
 3. Tretí prsteň
  Ste dravá! Divoká energia, ktorá žije vo vnútri Vás, sa rozhodne vynorí v správnu chvíľu. Vaše výrazné oči  sa nedajú zabudnúť. Vaše prostredie sa snaží s vami stretávať a pokračovať v priateľských rozhovoroch. Avšak, pripúšťate si k telu len niekoho, iba vybraných ľudí. Opúšťanie, zrady a podvádzanie pre vás nie je vôbec charakteristické. Váš život je pre ostatných zvlášť zaujímavý. Veľmi často vám ľudia závidia. Avšak o to nestojíte
 4. Štvrtý prsteň
  Páčila sa Vám táto zvláštna obrúčka? Vedeli ste, že mačky žijú dvojaký život? To isté možno povedať aj o vás. Žijete v dvoch svetoch. Vaša krása a duševný postoj sú takmer uzdravujúce. Ste zábavná a jednoduchá žena, ale máte celkom široký záber. Milujete svojich priateľov. Mnoho ľudí si uvedomuje, že s  vami budú mať vždy lepší pocit.
 5. Piaty prsteň
  Vo Vašom prípade môže byť láska považovaná za základnú potrebu na prežitie. Táto láska sa nielen prejavuje vo vzťahu k manželovi, ale môže sa tiež prejaviť vo vašom vzťahu k bežným veciam: k práci, k osobným veciam. Milujete cestovanie, ale súčasne udržujete teplo domova. Váš podmanivý úsmev núti k úsmevu aj ostatných. Každá minúta v každom dni je pre Vás cenná
 6. Šiesty prsteň
  Ak by Vaša podstát mala byť popísaná jedným slovom: perfektné. Ste pokojná povaha s dokonalým zmyslom pre štýl. Mohla by ste však lepšie počúvať svoje intuície! Váš pohľad je triezvy, spoliehajte sa na neho viac. Ste skvelá spoločníčka a dôveryhodná priateľka. Každý vám môže zveriť tajomstvo. Nie ste tichá povaha, a ak ste zamilovaná, potom vážne a na dlhú dobu.

Sedelo to aj na vás? Napíšte do komentáru!

Zdieľajte tento článok a podelte sa s ním na Facebooku.

Nezabudnite dať LIKE na našu Facebook stránku, ak chcete vidieť nové články každý deň.

zdroj: ketkes.com

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.