Vezmite si lyžičku tohto prírodného lieku pred spaním, aby ste počas spánku odstránili toxíny z čriev a pečene

Je už dávno známe snáď všetkým, že prírodne ingrediencie a prírodná liečba dokážu často krát viac, ako lieky plné chémie, za ktoré pýtajú dnes už nehorázne sumy. Čo je skutočne “to pravé” pre vaše zdravie?

Reklamy

Dnes sme si pre vás pripravili skutočne silný a vlastne úplne obyčajný liek. Všetci ho máme doma, ale len málo z nás vie, aký dokáže byť prospešný, keď sa použije správnym spôsobom a v správny čas

Čo je tým unikátnym liekom, ktorý každý pozná a ktorý má každý doma? Je to cesnak. Nie nadarmo sa mu hovorí prírodné antibiotikum. Obsahuje vitamín A, B aj C, rovnako ako rad esenciálnych minerálov, ale aj minerály klasické, ako je vápnik, meď, železo, draslík, fosfor a mangán. Zabúdať nemožno ani na silné antioxidanty a ďalšie látky, ktoré vedia bojovať s hubami, plesňami, alebo tiež s infekciami.

Perfektný pomocník pri prechladnutí

Cesnak je silným antibiotikom, ktoré nás dokáže veľmi rýchlo vyliečiť z klasického prechladnutia. Hodí sa, ako keď trpíme chrípkou, tak aj vo chvíli, keď chceme myslieť na prevenciu. Trebárs v dobe epašľom alebo bolesťou v krku.

Rieši civilizačné choroby

Rieši tiež vysoký cholesterol, ktorý pomáha efektívne znižovať.

Okrem chrípok pomôže s klasickými zápalmi dýchacích ciest, s nádchou, ale aj k dobrým pomocníkom pri vysokom krvnom cukry, ktorý tiež normalizuje a znižuje. Zabúdať však nemožno tiež na to, že telo čistí od voľných radikálov, rôznych toxínov, alebo dokonca parazitov.

Prospieva ľudskej krvi

Vie nielen celkovo vyčistiť krv, ale vie ju aj v prípade potreby riediť, a tak predchádzať žilovej trombóze. Ako sme tiež spomenuli, dokáže aj optimalizovať krvný tlak.

Pomáha pri ďalších problémoch

Sem sa radia napríklad rôzne plesňové infekcie, ktoré vedia vyriešiť, rovnako ako sem radíme peptický vred v žalúdku, ale aj encefalitídu. To všetko sú dôvody, prečo si dávať cesnak pravidelne.

Užívanie:

Pokojne ho môžete jesť surový, a to dva strúčiky denne. Tie je vhodné nasekať, dať na lyžičku a prehltnúť. Ak vám vadí jeho zápach a tiež štipľavosť, tak odporučíme zmiešať ho s trochou medu. Užívanie bude jednoduchšie a med naviac tiež prospeje vášmu zdraviu.

Nezabudnite dať LIKE na našu Facebook stránku, ak chcete vidieť nové recepty každý deň

Zdieľajte tento recept, Vaši priatelia si ho určite zamilujú

zdroj: prosvet.cz

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.