Vaše pľúca vám zaň budú ďakovať: Čaj z oregana lieči astma a kašeľ a zbavuje chrápania!

Nie je nič horšie ako chronický kašeľ, astma alebo chrapot. Ak aj vás trápia neustále problémy s kašľom, chrapotom alebo niečo podobné, zbavte sa toho pomocou úplne prírodného a k telu netoxického spôsobu.

Reklamy

Nádherný hlas bez kašľania sa tak pre vás stane skutočnosťou a nielen snom.

Vyskúšajte týchto pár receptov a overte si sami, že oregánový čaj alebo olej z oregana naozaj pozitívne pôsobí na naše dýchacie ústrojenstvo.

Oregano má ohromnú liečivú silu, antioxidačné, antibakteriálne, protirakovinové a protizápalové vlastnosti. Je bohaté na vitamíny A, C, E a K, na vlákninu, vápnik, mangán, niacín, železo, horčík, luteín a karotenoidy. Skvele pomáha proti astme alebo emfyzému. Táto báječná bylina pomáha očisťovať choré telo, pretože funguje ako metla, ktoré zametá toxíny a vylieči tak hromadu chorôb.

Recept na čaj s oregana:

Oregano možno použiť v čerstvej alebo sušenej forme alebo tiež vo forme oleja. Najpopulárnejším a najrýchlejším spôsobom, ako maximálne využiť vlastnosti tejto byliny je uvariť si z nej čaj. Vhoďte 1 lyžičku listov do hrnca s horúcou vodou a varte po dobu 5 minút. Tento čaj pite 3krát denne a zbavíte sa kašľa.

Bojovník proti astme:

Ukázalo sa tiež, že oregánový olej sa používa aj na liečbu bakteriálnych a plesňových infekcií. Olej by sa mal zriediť vodou a používať aspoň dvakrát denne.

Ak chcete vyliečiť chronický kašeľ, astmu, bronchitídu, emfyzém alebo zachrípnutie, môžete si pripraviť špeciálnu oregánový čaj. Budete potrebovať: 5 lyžičiek sušených oreganových listov, 3 poháre vody a med. Listy zalejte horúcou vodou a počkajte 5 minút. Potom listy odstráňte a pridajte med. Vyliečite tak veľa nepríjemných dýchacích ťažkostí.

Zdieľajte tento článok a podelte sa s ním na Facebooku.

Nezabudnite dať LIKE na našu Facebook stránku, ak chcete vidieť nové články každý deň.

zdroj: zdrowienapoziomie.pl

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.