Toto sú 3 znamenia zverokruhu, ktoré majú najväčší problém sa otvárať okoliu a ukazovať svoju pravú tvár

Niektoré znamenia zverokruhu majú veľký problém s dôverou….

Niekto sa s takou vlastnosťou môže narodiť a niekomu v minulosti ublížili tak veľmi, že nevie či môže ľuďom znovu dôverovať.

Každé znamenie zverokruhu je iné a má iné vlastnosti.

V dnešnom článku si predstavíme 3 znamenia zverokruhu, ktoré majú problém ľuďom naozaj uveriť a ukázať im svoju pravú tvár. Väčšinou to robia preto, že nechcú, aby im niekto znova ublížil.

Reklamy

Kozorožec

Kozorožec je človek, ktorý rád žije podľa seba a nechce, aby mu do jeho života niekto hovoril. Má rád svoj vlastný pokoj a preto si starostlivo vyberá koho si pustí do svojho života. Na ľudí má veľmi vysoké nároky. Môže sa tak niekomu zdať veľmi odťažitý, keď ho ale lepšie spoznáte, tak uvidíte, že je v skutočnosti úžasný a milý človek – najskôr Vám však musí začať dôverovať.

Panna

Majú veľký strach zo sklamania a odmietnutia. Boja sa, že im ľudia ublížia rovnako ako v minulosti a preto majú strach, niekomu ukázať svoju pravú tvár. Vnútri sú veľmi empatickí, inteligentný a skromní. Na okolie môžu pôsobiť chladne, pretože moc neprejavujú svoje vlastné emócie a často si veci nechávajú pre seba.

Vodnár

Je to človek, ktorý na okolie môže pôsobiť veľmi tajomne, pretože o sebe ostatným prezradí len veľmi málo ale aj napriek tomu ho ostatní berú ako veľmi charizmatického. Naozaj dôveruje len svojej vlastnej rodine a niekoľkým blízkym priateľom. Vo vzťahu potrebuje mať priestor a niekedy aj čas na to, byť chvíľu sám, aby načerpal energiu.

Zdieľajte tento článok a podeľte sa s ním na Facebooku, vďaka Vaším zdieľaniam máme chuť Vám prinášať nové články na každý deň.

Nezabudnite dať LIKE na Našu stránku pre nové články na každý deň.

zdroj: takposto.cc

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.