Tieto prekvapivé veci o Vás dokáže prezradiť dĺžka malíčku! Budete vážne milo prekvapení!

Dĺžka prstov a dĺžka malíčka k sebe navzájom, môže o Vašej osobnosti veľa vypovedať. S takými poznatkami čoraz častejšie prichádzajú rôzne štúdie, vedecké skúmania a prikláňajú sa k nim aj niektoré psychologické poznatky.

Čo teda vypovedajú Vaše prsty konkrétne o Vás a Vašej osobe? Pozrite sa a do komentárov  a napíšte nám,e ako uvedené vlastnosti sedia.

ČO O VÁS PREZRADÍ DĹŽKA MALÍČKU?

Možnosť A
Keď malíček siaha k poslednému článku prstenníku, ľudia s touto dĺžkou malíčku sú veľmi sebaistí a iní si môžu myslieť, že majú až príliš narcistické sklony. Ale v skutočnosti to tak nie je. Milujú, keď môžu tráviť čas osamote. Sú to ľudia samotárski a mnohokrát sú pre nich druhí absolútne postradatelní.

Reklamy

 Pokiaľ sa jedná o lásku a vzťahy, nikdy neurobia prvý krok. Ich kladom je, že majú veľmi dobre vyvinuté zmysly aj cit pre orientáciu. Do vienka im bola daná stopercentná pragmatická stránka.

Možnosť B
Malíček siaha pod posledný článok prstenníku. Ľudia s touto dĺžkou malíčku sú často arogantný. Sú plnohodnotnými osobnosťami a až veľmi dobre to vedia. Týmto ľuďom sa absolútne nepáči, keď im niekto zasahuje do života. 

Zvyčajne títo ľudia najskôr neponúkajú nič ako prví. To možno povedať ako o vzťahoch, tak o podnikaní. Vie oceniť pozornosť, vie prijímať komplimenty a pozitívne chválu.

Možnosť C
Malíček presahuje posledný článok prstenníku. Ľudia s touto dĺžkou malíčku, sú pokojné povahy a plný dobromyseľnosti. Nenávidia konflikty a vynaložia všetko úsilie, aby sa im vyhli. 

Títo ľudia sú poriadni a vysoko organizovaní. Obvykle nájdu spoločný jazyk so všetkými, ktorí tiež radi a otvorene komunikujú. Vzťahy týchto ľudí :sú veľmi lojálni, a rovnaký postoj majú k práci aj k priateľom.

Zdieľajte tento jednoduchý test osobnosti aj s Vašimi priateľmi! Určite ho tiež ocenia.

Tak čo priatelia, sedelo to aj na Vás?

Nezabudnite dať LIKE na našu facebook stránku, ak chcete vidieť nové články každý deň.

zdroj: ketkes.com

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.