Takto si vyrobíte kúpeľ nôh s jablčným octom, ktorý vyplaví toxíny a uzdraví vaše telo

Dať si dobrú kúpeľ nôh je jeden z najlepších spôsobov, ako zakončiť deň. Už ste niekedy skúšali použiť jablčný ocot na unavené nohy?

Reklamy

Buďte si istí, že to robí divy. Vyskúšajte tento báječný spôsob, pomocou ktorého dokonale detoxikujete svoje telo a zbavíte ho hromady zdravotných problémov.

Stačí len namočiť unavené nohy do roztoku s jablčným octom a začnú sa diať zázraky. Neveríte?

Najlepší ocot na nohy

Namočte nohy do jablčného octu pre dosiahnutie najlepších výsledkov. Teraz nadišiel čas pre vaše unavené nohy, ktoré si zaslúžia všetku pozornosť na svete. Môžete si vybrať, studenú alebo teplú kúpeľ, to záleží na vás. Kúpeľ vám pomôže očistiť, olúpať a vyliečiť vaše boľavé nohy. 

Jablčný ocot obsahuje kyselinu octovú, ktorá odstraňuje odumretú kožu a tiež nepríjemné pachy. Nezabudnite, že jablčný ocot je najlepší druh octu, pokiaľ ide o namáčanie nôh. Naviac má príjemnú vôňu.

Jablčný ocot je slabá kyselina, ktorá obsahuje od 4 do 8 percent kyseliny octovej. Po celé stáročia, bol tento ocot známy pre čistiace a dezinfekčné vlastnosti. 

Dokonca aj Hippokrates hovoril o jeho liečivých vlastnostiach. Biblia tiež obsahuje odkazy na jeho upokojujúce a liečivé účinky.

Recept na kúpeľ

Ak používate na nohy kúpeľ, naplňte vaňu asi dvoma tretinami teplej vody. Dávajte pozor, voda by nemala byť príliš horúca. Pokiaľ chcete schladiť nohy, použite studenú vodu. Do vane potom pridajte pol šálky octu. Namočte nohy na pol hodiny do roztoku. Potom ich opláchnite studenou vodou a nechajte uschnúť.

Zdravotné výhody

Upokojuje včelie bodnutie, zmierňuje bolesti svalov, uľahčuje drobné opaľovanie, vylieči suchú pleť, ničí pleseň, odstráni kurie oká, bradavice a zápach nôh, vylieči plesňové ochorenie nôh a vylieči rozpraskanú kožu na pätách. Vyskúšajte túto metódu a vaše nohy sa vám iste báječne odmení.

Zdieľajte tento článok a podelte sa s ním na facebooku.

Nezabudnite dať LIKE na našu Facebook stránku, ak chcete vidieť nové recepty každý deň.

zdroj: zenyvedia.sk

 

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.