Takto geniálne sa zbavíte slimákov na záhradke! Zachráňte Vašu úrodu JEDNODUCHO.

Poznáte aj Vy túto situáciu? Na trávu pomaly sadá rosa, všetko okolo krásne vonia a dozvuk, horúceho letného dňa priamo pozýva na relaxáciu a posedenie vonku….

Reklamy

V tom zrazu šliapnete do niečoho lepkavého. Slimák.

Slimáci sú strašiakom každého snaživého záhradkára. Po invázii slimákov Vám zostanú len oči pre plač. Záhradky po nich zostávajú v dezolátnom stave.

Problém sa objavuje každé leto a s ním teda opakovane aj pocit hnevu a ľútosti. Tento rok však môžete týmto neradostiam dať efektívne stopku.

Pozrite sa s nami bližšie na spôsob, ako sa slimáky nemilosrdne odstrániť.

  1. Používali ste doteraz chemické prostriedky na likvidáciu slimákov? Tie sú vo väčšine prípadov aj inak škodlivé, toxické, drahé Ukážeme si teda prírodný, šetrný a pritom maximálne účinný spôsob, ako odporné slimáky zlikvidovať.
  2. Do prázdnych kartónov od mlieka nalejte zmes tvorenú z 1 litra vody, 250 ml piva a 3 lyžičiek soli.
  3. Takto naplnené kartóny potom rozmiestnite po záhrade. Slimáky táto pasca najprv priláka a následne usmrtí. Do komentárov nám napíšte ako so slimáky bojujete vy.

Perfektné!

Zdieľajte tento článok a podelte sa s ním na Facebooku, vďaka Vaším zdieľaniam máme chuť Vám prinášať nové vychytávky na každý deň.

Nezabudnite dať LIKE na našu Facebook stránku, ak chcete vidieť nové články každý deň

zdroj:  newsner.com

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.