Starý babičkin recept: Kombinácia ricínového oleja a jedlej sódy dokáže behom 48 hodín vyliečiť až týchto 20 rôznych chorôb

Na niektoré choroby potrebujete užívať lieky a na niektoré stačí starý dobrý recept našich babičiek. Kombinácia niektorých látok totiž dokáže veľmi pozitívne ovplyvniť naše zdravie, a dokonca nás zbaviť aj niekoľkých chorôb.

Reklamy

V prípade, že to s užívaním chemicky vytvorených látok preženieme, môže náš organizmus skôr poškodiť než mu pomôcť.

Aj z toho dôvodu sa oplatí čas od času použiť skôr prírodné recepty.

Ricínový olej a jedlá sóda

Dnes pre vás máme pripravený jeden prírodný recept, ktorý sa skladá z dvoch zázračných látok. Na prírodných liečbach je navyše veľmi pozitívne aj to, že sú vhodné ako pre typická ochorenia, ale aj pre mnoho ďalších zdravotných problémov. Z toho dôvodu vám teraz predstavíme recept na liek, ktorá sa skladá iba z ricínového oleja a jedlej sódy.

Zamerané na boľavé miesto

Aby ste maximálne využili silu ricínového oleja, je potreba kúpiť tento olej lisovaný za studena v obchode s bylinkami. Ďalej budete potrebovať niekoľko plastových zábalov, čistú gázu, prevarenú vodu a uterák.

Postup:

Postup je jednoduchý. Najskôr očistite boľavé miesto na tele pomocou jedlej sódy. Potom na gázu naneste ricínový olej a prekryte ju plastovou fóliou. Do vody si nalejte horúcu vodu a nalejte ju gázu. Potom gázu vložte na boľavé miesto a obtočte okolo nej uterák. Miesto by malo aspoň hodinu v teple, pri čom môžete v kľude sedieť. Odporúča sa používať túto metódu aspoň 40 dní.

Lieči veľa problémov

Táto  zázračná liečivá metóda dokáže liečiť nasledujúce choroby a zdravotné problémy: popáleniny, odreniny, rezné rany, bolesti členku, obezitu, hnedé škvrny na koži, zápal hlasiviek, alergie, zápaly očných viečok, závislosť na alkohole a nikotíne, riedkosti vlasov, sluch, menštruačné bolesti, bradavice, plesne na nechtoch, zubné kazy, hepatitídu, komária uhryznutie, chrápanie, hyperaktivitu, a dokonca má protirakovinové účinky.

Zdieľajte tento recept, Vaši priatelia si ho určite zamilujú!

Nezabudnite dať LIKE na našu Facebook stránku, ak chcete vidieť nové recepty každý deň.

zdroj: prosvet.cz

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.