Stačí 1 ingrediencie z chladničky a Vaše viečka budú bez vrások!

S rokmi sa samozrejme všetko mení. Starneme aj my a tiež naše telesné schránky. Koža s pribúdajúcim vekom stráca na elasticite a pružnosti.

Týka sa to povrchu celého tela. Predsa len sú však miesta, kde je tento fakt evidentný skôr, než na miestach iných.

Konkrétne na viečkach. Sú zvädnuté, stmavnuté a celkovo nepôsobia nijako sviežo. Nie je potrebné kupovať drahé krémy s rôznymi extraktmi. Stačí sa pozrieť do chladničky. Sú v nej uložené vajíčka? Sláva.

Reklamy

Príprava blahodárnej, domácej masky môže začať. A to dokonca v rôznych prevedeniach.

postup

1)

Najjednoduchší, ale tým pádom tiež najmenej efektívny spôsob použitia vajíčka, je využiť čistý bielok. Vyšľahajte z neho sneh a ten naneste vatovým tampónom na oblasť očí. Potom umyte vlažnou vodou.

2)

Pleť okolo očí si osviežte maskou z vajíčka, jačmennej múky a medu. Všetko v rovnakom pomere. Naneste na očné okolie a nechajte pôsobiť 20 minút. Potom umyte vlažnou vodou.

3)

Tento spôsob Vás zbaví vrások a zjemní pleť okolo očí. Budete potrebovať 2 studenej žĺtky, 1 lyžičku kvetového medu a 1 lyžičku olivového oleja. Všetko zmiešajte pomocou mixéra, alebo ručne a naneste na zatvorené očné viečko aj celé očné okolie. Nechajte pôsobiť pol hodiny a užívajte si výsledky.

4)

Trápi Vás unavená a suchá pleť nielen v oblasti očí? Zmiešajte 1 žĺtok, lyžičku olivového oleja a šťavu z polovice citróna. Túto masku nechajte pôsobiť 20 minút a potom ju odstráňte chladným mliekom na vatovom tampóne.

5)

A bonusová rada na záver znie: do akejkoľvek vaječné masky vždy pridajte trochu mlieka a efekt takto znásobíte. Vaša pokožka Vám bude vďačná a na dotyk bude krásne jemná.

Zdieľajte tento báječný  spôsob ako sa zbaviť vrások v oblasti očí aj  s vašimi priateľmi, určite sa im bude tiež hodiť!

Nezabudnite dať LIKE na našu facebook stránku.

Ďakujeme.

Dúfame, že sme Vám pomohli!

zdroj: takprosto.cc

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.