Prebúdzate sa medzi 3 a 5 ráno? Zistite, čo to znamená

Veľa ľudí sa každé ráno zobudí v rovnaký čas, ale neprikladá tomu väčší význam. Vedeli ste, že nám tým naše telo chce niečo dôležité povedať?

Ďalšia možnosť je, že nás chcú kontaktovať duše zosnulých, ktoré ešte nenašli svoj pokoj.

Mnoho kultúr verí, že počas spánku sme citliví na kontakt s vyššími silami. Veľa osôb počas zaspávania cíti silné vibrácie, má husiu kožu a potom pocíti dokonalú úľavu. V kresťanskej tradícii má viera očistné účinky. Môže teda vyššia sila dodať pocit pohody a sily?

Reklamy

A to len počas spánku? Náboženské sny majú ešte jednu vlastnosť: patria medzi duchovné zážitky. V Biblii napríklad existuje hlboké presvedčenie, že sny sú dokonalých prostriedkom božieho zjavenia.

Tradičná medicína ďalekého východu zase používa 12 meridiánov (energetické kanály), v ktorých sa nachádzajú body vhodné na akupunktúru. Cez každý z týchto kanálov prúdi energia zodpovedná za inú časť tela. Tieto body sú napojené na biologické hodiny, ktoré sú zhodné s našim časom. Preto záleží, kedy sa zobudíme a môžeme tak presne určiť, čo sa nám naše telo snaží povedať.

Medzi 21 a 23 – stres

Je to najčastejšia doba zaspávania. Ak nemôžete zaspať, znamená to, že máte pred nejakou vyčerpávajúcou skúškou alebo vás niečo trápi.

Medzi 23 a 1 – emocionálne sklamanie

Podľa čínskej tradície je to doba, počas ktorej je aktívny žlčník. Keď sa zobudíte v tomto okamihu, znamená to, že ste prežili sklamanie v citovej oblasti.

Medzi 1 až 3 – zlosť

Meridiány aktívne v týchto hodinách sú zodpovedné za pečeň. Väčšinou sa jedná o zlosť, ktorú nechceme priznať ani sami pred sebou (napr. Závisť).

Medzi 3 a 5 – kontakt s vyššou silou

Tieto hodiny súvisia s našim podvedomím. Ak sa často budíte v tomto čase, môže to znamenať, že vás chce kontaktovať vyššia sila.

Medzi 5 a 7 – emocionálny blok

Meridián čriev je aktívny väčšinou v ranných hodinách. Pomáha odlíšiť dobro od zla, vďaka nemu sa môžete chrániť pred ľuďmi. Dôvodom nerovnováhy tohto kanálu sú emocionálne bloky – apatia, závisť alebo ľútosť.

Náš organizmus nás nikdy neprestane prekvapovať. Je dobré vedieť, čo nám chce povedať naše telo a myseľ. Môže nám to pomôcť ozrejmiť nejasné podrobnosti v našom živote.

Zdieľajte tento článok a podeľte sa s ním na Facebooku.

Nezabudnite dať LIKE na našu Facebook stránku, ak chcete vidieť nové články každý deň.

zdroj: podaj.to

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.