PERFEKTNÉ: Moja babička si pred spaním vložila cibuľu do ponožky: Skvelý nápad!

Prečo platiť za drahé detoxikačné programy, keď to možno zariadiť aj doma a takmer zadarmo. Vášmu telu sa uľaví a vy sa budete cítiť lepšie.

Reklamy

Navyše skvele spoznáte, čo všetko zlé ste v sebe nosili, pretože táto metóda to dokáže všetko poriadne odhaliť.

Nečakajte teda na nič a rovno sa do toho pustite. Teraz po Vianociach to bude pre vaše telo ozajstná spása.

Trik, ktorý vám dnes predstavíme, môže znieť trochu divne, ale môžete s ním očistiť svoje telo úplne prirodzeným spôsobom. Aziati sú si veľmi dobre vedomí toho, že rýchlosť hrá dôležitú úlohu v liečbe celého tela. Jeho sila spočíva v tlaku na prístupový bod k vnútorným orgánov v našom tele.

Ak teda chcete svoje telo naozaj dobre očistiť, je potrebné sa na tieto prístupové body zamerať.

Ak sa vám to podarí, môžete si byť istí, že to čoskoro pocítite novou energiou, zdravím a vitalitou.

Pravdepodobne ste sa už niekedy stretli s výrazom akupunktúra. Je to široko známa a obľúbená metóda liečby na celom svete, však svoje korene má práve v Ázii. A práve my sa dnes zameriame na túto reflexológiu nohách, ktorá vám môže veľmi prospieť.

Stimulácia dôležitých bodov na chodidlách, môže zlepšiť fungovanie niektorých orgánov, vďaka čomu sa potom budete cítiť naozaj inak!

Vedecky dokázané, rokmi odskúšané!

Je vedecky podložené, že nakrájaná cibuľa môže mať rovnaké alebo podobné účinky ako reflexológia. Cibuľu možno totiž použiť na mnoho chorôb, s ktorými si dokáže poradiť. Možno ich úplne neodstráni, ale aspoň vás pred nimi ochráni a poskytne vám všetky dôležité zložky.

Prečo sa teda pomocou cibule nechrániť už teraz? Je to tak jednoduché, a navyše aj lacné. Lepšiu ochranu pred chorobami ste si už ani nemohli priať.

Do ponožky a do postele!

Bielu alebo červenú bio cibuľu nakrájajte na tenké plátky. Plátky potom vložte do ponožky a ponožku si natiahnite normálne na chodidlo. Potom si choďte v pokoji ľahnúť a pohodlne s ponožkou zaspíte. Ráno neuveríte vlastným očiam. Cibuľa z vás vytiahne počas noci všetko zlé. 

Má totiž silný antivírusový a antibakteriálny potenciál a zabíja mnoho patogénnych zárodkov, patogénov a baktérií. Čistí tiež krv, ale predovšetkým naše telo zbaví všetkých škodlivých toxínov. Vyskúšajte to ešte dnes.

Zdieľajte tento článok a podelte sa s ním na facebooku.

Nezabudnite dať LIKE na našu Facebook stránku, ak chcete vidieť nové recepty každý deň.

zdroj: prosvet.cz

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.