Osvedčený spôsob ako vyčistiť matrac za 5 minút – stačí Vám jedlá sóda!

Všetci vieme, že jedlá sóda je skutočný zázrak, ktorý dokáže urobiť skutočné divy ako so zdravím, tak aj v oblasti čistenia. Že ale jedlú sódu využijete aj ako spoľahlivý prostriedok čistenie matraca, to ste určite nečakali.

Reklamy
Musíte to rozhodne vyskúšať.

Výsledok vás milo prekvapí a tento stopercentne úspešný spôsob čistenia si zamilujete.

GENIÁLNY TRIK NA VYČISTENIE MATRACU

Jedlá sóda je ideálny pre alkalizáciu, hubenie baktérií a vírusov, v záhradníctve a hodí sa aj na rôzne domáce čistiace praktiky. Urobí však zázraky aj v našej spálni, vyčistí matrac bez práce a na dlhú dobu.

Postrek matraca pomocou jedlej sódy, ju dokonale osvieži a zbaví ju roztočov, aj nečistôt schovaných v matraci. Nestačí mať len voňavú posteľ a čisté periny. Aj keď pravidelne meníte obliečky, všetky skutočné baktérie sa ukrývajú vo vnútri matraca. To môže viesť k astme, k zhoršeniu stavu kože a ďalším zdravotným problémom. Jedlá sóda použitá na matrac pomáha nielen pri čistení, ale tiež zabraňuje zápachom.

Odstráňte z matraca všetky lôžkoviny a posypte jedlou sódou. Rukou jemne votrite a nechajte dve hodiny pôsobiť.

Nakoniec povysávajte.

Uvidíte tiež, ako sa Vaša matrac stane sviežejšia, voňavšia a čistejšia, pretože malé čiastočky jedlej sódy absorbujú špinu.

Túto metódu možno použiť nielen na matrace, ale aj pre dezodorovanie topánok. To isté platí pre posteľ. Takisto deodorizuje odpadkový kôš a chladničku.

Máme hotovo

Zdieľajte tento článok a podelte sa s ním na facebooku.

Nezabudnite dať LIKE na našu Facebook stránku, ak chcete vidieť nové články každý deň.

zdroj:  egyenesben.com

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.