Odkedy začala piť mrkvovú šťavu, jej telo začalo nad zákernou chorobou víťaziť: Takéto účinky skutočne nečakala!

Anna Cameron je autorkou detskej knihy, ktorej v roku 2012 diagnostikovali rakovinu hrubého čreva. V júni 2012 vstúpila do tretieho štádia rakoviny…

Odtiaľ je už len jeden úsek do záverečnej fázy. Potom stratila manžela, ktorý zomrel na rakovinu pľúc. Jej lekári chceli s ňou zahájiť aj chemoterapiu, ale ona to odmietla, pretože jej manžel šiel rovnakou cestou a zomrel….

Do konca roku 2012 už mala metastázy pre rakovinu hrubého čreva a rakovina sa metastázovala aj do pľúc. Napriek tomu stále odmietala začať s chemoterapiou, pretože dobre vedela, že by to oslabilo jej organizmus a potom by zvíťazila rakovina.

Reklamy

Čítala príbeh o mužovi s rakovinou kože, ktorý svoj príbeh zverejnil na internete. Denne skonzumoval 2,5 kg mrkvovej šťavy, vďaka čomu sa z rakoviny kože úplne vyliečil.

Rovnaká liečba začala aj u tejto ženy a po 8 týždňoch zaznamenala pôsobivé lekárske zmeny. Existujúce rakovinové bunky sa začali zmenšovať a v tele sa ďalej nerozširovali.

Po 4 mesiacoch sa nádory začali zmenšovať späť a tkanivá tiež fungovali normálne. Na konci ôsmeho mesiaca tomografia ukázala, že rakovina úplne zmizla.

Toto je obrovské tajomstvo, ale mrkva je veľmi bohatá na prírodné pesticídy, ktorých protinádorové vlastnosti sú známe už pri krátkozrakosti.

Karotén zase zabraňuje šíreniu nádoru. Potom Ann napísala knihu o rakovine a o liečivých účinkoch mrkvy.

Zdieľajte tento článok a podeľte sa s ním na Facebooku, vďaka Vaším zdieľaniam máme chuť Vám prinášať nové články na každý deň.

Nezabudnite dať LIKE na Našu stránku pre nové recepty na každý deň.

zdroj: www.tudasfaja.com/sargarepa-levet-ivott-8-honapon-keresztul-mindennap-nem-fogod-elhinni-mi-tortent/

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.