Muž by mal žene ďakovať za to, že mu varí, perie bielizeň a upratuje a nebrať to ako samozrejmosť!

Niekedy sa môže stať, že muž si po dlhoročnom vzťahu prestane vážiť maličkosti a svoju manželku začne brať ako samozrejmosť.

Reklamy

Rovnako tak berie aj ako samozrejmosť varenie, upratovanie, pranie bielizne a tak ďalej. Manželka si chovanie muža všimne a začne byť naštvaná. Mužovi pripadá, že predsa nemá dôvod byť naštvaná, keď nič zlé neurobil.

Neuvedomuje si totiž, že jediné čo po ňom manželka chce je trocha vďačnosť za všetko dobré, čo pre neho robí.

Nič viac. Bohužiaľ, ak predsa len toto mnohým mužom dôjde, tak býva často neskoro. V dnešnom článku si ukážeme príbeh, ktorý nám ukazuje prečo by si muži mali vážiť svojej ženy a ďakovať jej za maličkosti.

Tak ako každý nedeľný večer spolu manželia sedeli v obývačke a pozerali sa spoločne na televíziu. Manželka zhruba o pol deviatej odišla od stola a povedala, že ide spať .

Ešte predtým, než si mohla ísť ľahnúť musela pripraviť desiatu pre deti a veľa ďalších vecí na ráno. Potom ešte vyžehlila manželovi bielizeň, upratala detské hračky a skontrolovala či sú zamknuté vchodové dvere. Nakoniec šla deťom zaželať dobrú noc a konečne v pol desiatej išla spať.

V obývačke  si ale manžel všimol, že žena stále chodí po dome a spať ešte nešla. Pomyslel si, že s ním snáď nechce tráviť čas a naštvane povedal: “Ty si ešte nešla spať, už je to snáď hodina čo si odišla z obývačky ?!” Manželka mu podráždene odpovedala: “Mala som ešte nejakú prácu. Dobrú noc! ” O pár minút neskôr manžel vstal a išiel si do kuchyne pre vodu.

Keď uvidel všetko to jedlo pripravené na zajtrajšok, umytý riad a na dverách povešané jeho vyžehlené košele, tak mu všetko došlo. Ihneď všade pozhasínal a šiel tiež spať.

Manželka našťastie ešte nespala a tak sa jej ihneď vo dverách ospravedlnil za svoje chované: “Prepáč, za to ako som sa predtým správal, veľmi ma to mrzí.

Vážim si všetkého čo pre našu rodinu robíš. Ospravedlňujem sa, že ti to niekedy zabudnem dať najavo “Niekedy bohužiaľ zabúdame na to, ako veľmi by sme si mali žien vážiť.

Muž by mal ženu v manželstve rešpektovať a každý deň jej ďakovať za všetko čo pre neho robí.

Zdieľajte tento článok a podelte sa s ním na facebooku.

Nezabudnite dať LIKE na našu Facebook stránku, ak chcete vidieť nové recepty každý deň.

zdroj: kreativnazena.cz

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.