Ľudia s modrými očami sa správajú sebecky a tí s hnedými sú arogantní – Toto je charakteristika ľudí podľa farby očí!

Niekedy sa môže stať, že druhého človeka prekuknete na prvý pohľad a dosť často za to môžu práve oči. Hovorí sa, že oči sú oknom do duše a naozaj to tak v niektorých prípadoch býva.

Občas sa môže dokonca stať, že sa pozrieme do očí niekomu blízkemu a spoznáme či nám klame alebo hovorí pravdu.

Farba našich očí má s našou osobnosťou spoločné oveľa viac, ako si myslíme. Podľa výskumu, ktorý vykonali na 428 dobrovoľníčkach  na švédskej Örebro University má naša povaha naozaj veľa spoločné s farbou oči.

V dnešnom článku si ukážeme charakteristiku ľudí podľa farby oči.

Modré oči

Ten kto má modré oči má cieľavedomú povahu a je veľmi fyzický nadaný. Často sú títo ľudia hanbliví a preto, aby sa vedľa Vás cítili dobre, Vás musia lepšie spoznať.

Niekedy bývajú tiež sebeckí a keď sa im niečo nepáči, tak sa dokážu poriadne ozvať. V živote sú opatrní a zdržanliví. Od narodenia sú tiež odolní voči emočnej bolesti a ľahšie znášajú smútok.

Hnedé oči

Ľudia, ktorí sa narodili s hnedými očami sú veľmi inteligentní ale vďaka svojej inteligencii sa niekedy správajú hrubo a nedokážu odhadnúť čo si môžu dovoliť a čo už nie.

Majú naozaj vysoké sebavedomie a vo svojich cieľoch sú vážne vytrvalí. Dokážu sa vždy nadchnúť pre vec, ktorá ich práve zaujíma.

Zelené oči

Ľudia, ktorí majú zelené oči bývajú v mnohých prípadoch veľmi pekní. Milujú samotu a tak je pre nich ľahké nebyť vo vzťahu.

V mnohých situáciách volia radšej chvíľu osamote ako večeru s priateľmi alebo rodinnú oslavu. Majú radi svoj vlastný pokoj a ticho. Niekedy sa tiež môžu správať nepredvídateľne.

Sivé oči

Veľmi neobvyklá farba oči ale aj napriek tomu sa nájdu ľudia, ktorí ju majú. Ľudia so sivou farbou oči sú často veľmi náladoví. V každej situácii sa dokážu prispôsobiť a zmeniť svoje chovanie, tak aby situáciu zvládli. Zmena je ich prirodzenosť.

Len málokedy sa pozerajú do minulosti. Dokážu skvelé maskovať svoje pocity a až príliš sa starajú o to čo si o nich ostatní myslia.

Tiež to na ľudí vo Vašom okolí perfektne sedí? 🙂

Zdieľajte tento článok a podeľte sa s ním na Facebooku.

Nezabudnite dať LIKE na našu Facebook stránku, ak chcete vidieť nové články každý deň.

zdroj: takprosto.cc

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.