Je dokonca ešte aj účinnejšia ako sóda bikarbóna a aj tak sa o nej ešte stále veľa nehovorí! Za túto radu svojmu lekárnikovi ešte musím poďakovať!

Tento príspevok zdôrazňuje účinky kremelíny ako účinného detoxikačného prostriedku s viacerými výhodami pre telo, pokožku a dokonca aj pre záhradu.

Kremelína, zložená z 80-90 percent fosílnych rias, je považovaná za skvelý prostriedok na podporu tvorby kolagénu, posilňovanie nechtov a čistenie pokožky.

Okrem toho môže byť použitá pri výrobe prírodného antiperspirantu, a to zmiešaním s bambuckým maslom alebo kokosovým olejom.

Kremelína tiež prispieva k zdraviu kostí a zubov, znižuje hladinu zlého cholesterolu a pôsobí ako účinný dezinfekčný prostriedok v hrubom čreve.

Reklamy

Výhody kremelíny nie sú obmedzené len na telo, ale môže byť využitá aj pri skladovaní čerstvého ovocia a zeleniny, pretože bráni rastu baktérií.

Okrem toho sa odporúča do záhrady, kde môže chrániť rastliny pred škodcami.

Ako bonus môže byť použitá aj na odstránenie zápachu v topánkach.

Mohlo by vás tiež zaujímať:

VŽDY Keď moje dieťa trápi bolesť ucha, použijem tento starý, overený BABIČKIN recept, pretože ma ešte NIKDY nesklamal

Každý večer som si nohy vložila do tejto zázračnej, domácej zmesi a veľmi sa mi uľavilo: Pozrite sa , čo z tela vlastne všetko odchádza!

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.