DOMÁCI RECEPT: Sirup, ktorý pomáha pamäti, zraku, sluchu a strate tuku v žalúdku: To je jednoducho fantázia

Dnešná doba je plná najrôznejších liečiv, prípravkov, doplnkov stravy a receptov na lepšie zdravie a telesnú kondíciu. Ak chcete lepší zrak, dajte si pilulku.

Reklamy

Ak chcete lepšiu pamäť, dajte si pilulku. Ak sa chcete zbaviť tuku a schudnúť, menej jedzte, viac sa hýbte a dajte si pilulku proti hladu. Pilulky a metódy existujú na všetko. Niekedy z toho ide človeku až hlava okolo a nevie, čo skôr. Čo tak mať jeden prípravok, ktorý by všetky vyššie menované oblasti zahrnul, a ešte by pridal niečo ďalšie? Máme pre vás skvelú správu, pretože existuje jeden sirup, ktorý to všetko zvládne.

Nekúpite ho v žiadnom obchode, ale urobíte si ho v pohodlí domova. Povieme vám, ako.

Chudnutie ľahko a kedykoľvek

Účinky tohto sirupu sú priam fantastické. Akákoľvek sezóna alebo ročná doba je vhodná na to, aby sme niečo urobili so svojím životom a zdravím. Čas na schudnutie je vhodný kedykoľvek, takže nemusíte čakať na jar alebo leto. Začnite ešte dnes. Predstavujeme vám jednoduchý, ale veľmi účinný nápoj, ktorý vám pomôže spaľovať uložené tuky mnohokrát rýchlejšie, než ste zvyknutí. Naviac vám pomôže zlepšiť zrak, pamäť a tiež sluch.

Sirupom na zahryznutie

Nápoj, ktorý budete piť zo sirupu, ktoré si doma vyrobíte, ľahko zbaví vaše telo nadmerného množstva vody a tuku. Ak budete jeho užívanie kombinovať s cvičením, dosiahnete v krátkej dobe výborných výsledkov. Na pláži alebo pri bazéne tak oslníte úžasnou postavou ešte tento rok. Ak pripojíte k tomu dokonalý zrak, sluch alebo pamäť, budete priamo na zahryznutie.

Zmena do 3 týždňov

Hlavnou zložkou tohto sirupu je chren, čo je zelenina, ktorá je bohatá na vitamín C, B1, B2, B6, ďalej železo, draslík, horčík, fosfor. Chren zlepšuje funkciu metabolizmu, znižuje únavu a stimuluje rast prospešných baktérií v črevách. Sirup z neho ľahko pripravíte z týchto zložiek: 125 g chrenu, 4 citróny, 3 lyžice medu, 2 lyžice škorice a zázvoru. Zložky zmiešajte, povarte a uložte do pohárov. Užívajte 1 lyžicu 2krát denne pred jedlom alebo športom. Už za 3 týždne budú výsledky evidentné.

Zdieľajte tento článok a podelte sa s ním na Facebooku.

Nezabudnite dať LIKE na našu Facebook stránku, ak chcete vidieť nové recepty každý deň.

zdroj: prosvet.cz

 

Upozornenie: Tento článok má iba informačný charakter a jedná sa o preklad zo zahraničných webov. Nenahrádza lekársku liečbu, vyšetrenie lekárom ani konzultáciu iným odborným zdravotníckym pracovníkom. Príspevky môžu obsahovať informácie, ktoré sa nezhodujú s názormi redakcie.
Prehlasujeme, že autori ani prevádzkovateľ webu nepreberajú zodpovednosť za prípadné ujmy spôsobené využívaním liečebných metód v tomto článku.
Hoci sú recepty, rady alebo liečebné metódy v tomto článku písané s najlepším svedomím autora textu, ich použitie je na vlastné nebezpečenstvo a malo by prebiehať výhradne po konzultácii s lekárom

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.