Do izby v dome som dala pohár so soľou. Po pár dňoch som pocítila tú skvelú zmenu

Denne sa stretávame s veľkým množstvom ľudí a nie vždy nám všetci prajú to najlepšie tak, ako vravia že prajú. Musíme riešiť rôzne stresové situácie a problémy, ktoré sú spojené s každodenným životom.

Reklamy

Starosti s deťmi, problém s kolegom v práci, platenie účtov, nákupy potravín a držať rodinu pokope.

Preto je úplne normálne ak ste občas unavený, vyčerpaný, necítite sa dobre, pociťujete apatiu a nechuť voči svetu, no všetky negatívne aspekty z vonkajšieho sveta si prinášate domov a to nabíja váš domov negatívnou energiou.

Určite ste si už niekedy pri návšteve známych všimli pohár s nejakou tekutinou na parapete okna či na nábytku v obývačke a možno ste si dokonca pomysleli: „Čo to má znamenať?“ A odpoveďou je, že práve títo ľudia už našli riešenie na zbavenie sa zlej energie. Vyskúšajte to aj vy a už sa doma nikdy nebudete cítiť zle.

Na prípravu budete potrebovať:
200ml vody
1PL octu
1ČL soli

Postup:

Postup prípravy:
1.) Zmiešajte všetky potrebné suroviny do pohára a pohár umiestnite do miestnosti kde trávite najviac času.
2.) Na každú izbu použite nový pohár. Po každých 24 hodinách skontrolujte poháre a sledujte či soľ pláva na hladine.
3.) Ak soľ stále pláva na hladine, tak umyte pohár a postup opakujte každý deň kým sa soľ neusadí na dne pohára. Keď sa soľ prestane vynárať, je to znamenie že je dom je očistený.

Celý tento postup má svoje logické vysvetlenie. Ide o to, že častice soli zachytávajú negatívne vibrácie vo vzduchu a menia ich na pozitívne. Je dobré si tiež zaobstarať nejaké kvetiny či domáceho miláčika.ň

Zdieľajte tento článok a podelte sa s ním na facebooku.

Nezabudnite dať LIKE na našu Facebook stránku, ak chcete vidieť nové články každý deň.

zdroj: takprosto.cc

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.