Deväť liečivých trikov a babských rád starších ako 500 rokov pomôžu s okamžitým účinkom na každodenné choroby lepšie ako lieky

Keď sme chorí, ideme k lekárovi, aby nám predpísal lieky na predpis. Veľakrát k lekárovi ani nemusíme a ideme rovno do lekárne, pretože vieme, ktorý liek na našu chorobu zaberá.

Reklamy

Už sme tak navyknutí používať lieky z lekárne, že nás ani nenapadne, že by mohlo existovať niečo iné na vyliečenie.

Možno budete prekvapení, keď vám prezradíme, že existuje niekoľko liečebných trikov, ktorými choroba porazíte rýchlejšie a účinnejšie ako za pomoci klasických liekov z lekárne.

Jedná sa o overené triky, ktoré sú staré viac ako 500 rokov.

Stále fungujú a ich pozitívny účinok a vlastnosti môže dokázať tisíce ľudí po celom svete. Poďte patriť medzi nich. Budete zdravší, silnejší a možno aj bohatší, pretože vás rozhodne nebudú stáť toľko, ako lieky klasické.

Farmakológia lieči iba príznaky

Tieto staré triky existujú už celé stáročia a odovzdávajú sa z generácie na generáciu. V poslednej dobe sme opustili mnoho z týchto cenných rád a kvôli pohodliu a lenivosti sme všetky naše zdravotné problémy previedli do rúk modernej medicíny.

Problém spočíva v tom, že farmakológia sa zameriava len na príznaky, bez brania do úvahy príčiny a vnímania tela ako celku.

Pokladnica našich predkov

Prirodzené metódy môžu byť rovnako účinné pri odstraňovaní príznakov a zároveň rozhodne miernejšie pre telo ako celok. Tu vám preto ponúkame niekoľko tipov z pokladnice znalostí našich prarodičov a ich predkov.

Jednou z rád sú napríklad hrozienka, ktoré báječne pôsobia pri ťažkostiach s artritídou. Zelerom si zase môžete vylepšiť zlý dych. Citróny vám môžu pomôcť pri bolestiach uší. Ak máte zlé vlasy, použite žihľavu, ktorá si s tým poradí. Sladké zemiaky (sladké zemiaky) sú vhodné na menopauzu alebo pri bolestiach čriev. Ak máte problémy s pohybom, pomôžu vám dobre upravené olivy. Jedlou sódou vyliečite rôzne infekcie alebo zápal močových ciest. Na problémy s trávením účinne pomáhajú sušené marhule.  Ak  vás uhryzne hmyz, použite rozrezaný zemiak. Vyskúšajte niektorý z týchto trikov, aby ste poznali, že skutočne fungujú.

Fungujú perfektne!

Nesmieme však zabudnúť, že každý sme iný a na každého zaberá niečo iné.

My však dúfame, že sa nájdete v týchto babských radách!

Nezabudnite dať LIKE na našu Facebook stránku, ak chcete vidieť nové recepty každý deň.

zdroj: prosvet.cz

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.