3 znamenia zverokruhu na ktoré si dať vo vzťahu pozor! Občas dokážu závidieť a často sa hádajú!

Každý máme svoje chyby. U niektorých žien  mužov v istých znameniach sú však ich chyby rafinované a môžu byť až zákerné …

Reklamy

Preto si v dnešnom článku prečítate, na aké znamenia si dať pozor. Obzvlášť na pracoviskách, či v inom väčšom kolektíve,

Uvidíte, že opis je priamo geniálny a určite vás prekvapí, ako dobre na znamenie popis sedí.

Škorpión
Škorpión nezabúda ani neodpúšťa. Nemôže sa ovládať, často pľuje jed. Vždy chce byť v centre pozornosti, aby čo najviac zapôsobil na spoločnosť. Ale môže kohokoľvek zraniť jediným slovom, ktoré je namierené vždy presne do najzraniteľnejších zákutí. Často vyjadruje svoj názor takým spôsobom, že sa dotkne svojho partnera a zaobchádza zle s jeho hrdosťou. Ak je to nutné, manipuluje s každým, kto ho môže dostať na vrchol. Milujú hádky, rafinovaná osobnosť. Zaujímavá osobitosť je priateľská, ale je lepšie byť v jeho prítomnosti opatrný, pretože ak sa mu niečo nepáči, okamžite zaútočí. Empatický je len v mene svojej rodiny.

Ryby
Ryby sú králi a kráľovné  drám. Niekedy sa zdá naivné, ale je to len prevlek, vie, že tak môže získať pozornosť ostatných. Často bude podvádzať, dokonca klamať, ak má dôvod. Hrá sa na skutočnú mučenicu, ktorej nikto nepomôže. Alebo aspoň sa snaží, aby o nej takto všetci zmýšľali. Keď je naštvaná, okamžite ustúpi. V skutočnosti rada narušuje svoje prostredie, radšej sa ospravedlňuje, než premyslene hovorí. Začne sa ľahko hádať, ak niečo nemá rada, neprejde to bez slov. So všetkými svojimi zlými vlastnosťami je aj tak žena aj muž ako Ryba nesebecká, oddaná a chápavá.

Panna
Pre Pannu nie je nič dobré. Je odvážna, jedovato, kritická a vie pekne škodiť. Veci nazýva pravými menami, miluje klebety, je egocentrická  a veľmi ľahko sa rozruší. Dáva úplne nevyžiadané rady úplne každému a má pocit, že jedine ona vie všetko najlepšie. Absolútne nevie udržiavať poriadok a čistotu, takže jej domov je zvyčajne chaotický, pretože je príliš zaneprázdnená na to, aby mohla robiť nejaké domáce práce a povinnosti. Je veľmi naštvaná, keď sa rozčúli. Napriek tomu má aj dobré vlastnosti. Je láskavá a obávajúci sa o ľudí okolo seba. Je nohami na zemi a občas je veľkorysá.

Zdieľajte tento článok a podelte sa s ním na facebooku.

Nezabudnite dať LIKE na našu Facebook stránku, ak chcete vidieť nové články každý deň.

zdroj: bidista.com

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.