Už ich nemusíte VYHADZOVAŤ. Fľašky s mlynčekom na korenie viete naplniť kedykoľvek a bez problémov

Zdieľať na Facebooku

Ak ste si mysleli, že prázdne fľaštičky od korenia s mlynčekom už nepoužijete, tak ste na veľkom omyle. Dajú sa totiž použiť znova a vy tak viete ušetriť peniaze.

Reklamy

Aby ste vrch koreničky s mlynčekom oddelili od fľaštičky, budete potrebovať maximálne desať minút.

Pripravte si misu s horúcou vodou a ponorte fľašku dovnútra. Namočte samozrejme tú časť, kde sa nachádza mlynček a to na zhruba 5 minút. Teplo uvoľní plast a vy viete mlynček jednoduchým odkrútením oddeliť od fľašky.  Potom poriadne vyutierajte vrchnák aj fľašku a doplňte nové korenie.

Reklamy

Zároveň pre vás máme aj iný nápad ako ušetriť peniaze, aby ste nemuseli zakaždým kupovať nové fľašky a zároveň si ušetríte aj miesto na kuchynskej linke. Navyše to aj pekne vyzerá.

Jediné čo budete potrebovať sú malé fľašky napríklad od majonézy či od zaváranín a podobne. Jedno obdĺžnikové drievko a zopár malých klinčekov.

Postup je tiež veľmi jednoduchý. Fľašky poriadne umyte, vrchnáky pomocou klinčekov pripevnite k drievku a to následne na spodok hornej časti linky. Vždy keď budete potrebovať nejaké korenie, fľašku jednoducho odkrútite.

Reklamy

Zdieľajte tento príspevok aj s priateľmi!

Nezabudnite dať LIKE na Našu Facebook stránku pre nové nápady na každý deň.

zdroj: alternomica.club, ketkes.com

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.